ANTALYA DA ULRICH BÖLD İLE SİSTEMİK KONUMLANDIRMA SEMİNERLERİ   

 


Ulrich Böld Antalya/Türkiye de ki KonyiAlti tatil köyünde katılımcılara duygusal baskıların çözümünde enerjik süreçlerin efektif ve kalıcı bir şekilde yaşama ve üstesinden gelme fırsatı sunmaktadır.

“Aile kökeninin konumlandırması” olarak da adlandırılan Sistemik konumlandırma ailenin kçkeninden, önceki nesillerden veya kendi özel veya mesleki yaşantısında ki “Kırılmalardan” kaynaklanan sancılı dinamiklerden kurtulmayı ve çözümlenmesini sağlamaktadır. Buna karışıklık veya özdeşleşme de denilebilir. Temeli ise parçası olduğu kendi kökeninin siteminde yatmaktadır. Bu sistemin çözümlenmemiş dinamikleri veya duygusal sancılarıyla dolaşmış veya özdeşleşmiştir. Bu dolaşım veya özdeşleşme genel olarak çocukluk yıllarında oluşmaktadır. Bu tür özdeşleşmeler bize, sanki bizim bir parçamızmış gibi yakın gelmektedir.

Kişi duygusal-enerjik özdeşleşmeler sayesinde “Semptom taşıyıcı” durumunda olup, daha önce kırılma veya duygusal bir acı, üzüntü veya kırılma yaşamış, fakat bunları duygusal çözümleyememiş ve psikolojik savunma mekanizmaları ile bastırmış kişi pozisyonuna gelmektedir. Tabi ki kişinin kendi özel ilişkileri veya çalışma ortamından kaynaklanan sebeplerden enerjik blokajlar oluşur ve kişiliğin etkin yaşanmasına engel teşkil edebilir.

Ulrich Böld sistemik konumlandırma da 2 ayrı çalışma gurubu sunmaktadır:

5 günlük çalışma gurubu:

Günlük 2 sistemik konumlandırma, akşamları soru-cevap bölümü ve akabinde meditasyon. Boş vakitler ise Nature Village tatil köyünde, havuz başında, sahilde veya bölgenin tarihi ve doğal güzelliklerinde ruhumuzu ve zihnimizi dinlendirme fırsatı sunmaktadır.

2,5 günlük çalışma gurubu:

Cuma akşamı hoş geldin buluşması ve sistemik konumlandırma. Cumartesi ve Pazar tüm gün sistemik konumlandırma. Nature Village tatil köyü restoranında öğle molası ve akabinde dinlenme saati. Hafta sonundan sonra dilerseniz tatilinizi uzatarak ve Natur Village tatil köyünde veya yakın bölgelerde yürüyüşler, tekne turları vb. faaliyetlerle Almanya da ki günlük strese girmeden önce tam bir dinlenme sağlayabilirsiniz. 

2017 den itibaren ek olarak:

Gözetim hafta sonları. İleride Ulrich Böld tarafından Antalya tatil köyünde sistemik konumlandırma ve meditasyon kursları sunulacaktır.

Ulrich Böld tarafından sunulan sistemik konumlandırma seminerleri diğer aile fertlerinin bize bilinçdışı yüklediği öfke, kırılma, üzüntü ve benzeri duygusal yükleri belirleme açığa çıkarma ve etkin bir şekilde çözümleme fırsatı vermektedir. Bu seminerlerde sistemik konumlandırma bize “yok ya” dedirtmeye ve hayatımızın güncel meydan okumalarına farklı perspektiflerden bakmamıza yardımcı olacaktır. Hayatınız kalıcı bir şekilde çeşitlendirilecektir.

 

Bu sayede kendi canlılığınıza tekrar yer açılacak ve “eskiye yeni gözle bakma (G. Meyrinck)” olarak bakış açınız değişecektir. Bu sayede kendi hayatınıza daha fazla canlılık, zevk, güven ve yaşam sevgisi gelecektir. Dolayısıyla Ulrich Böld ile yapılan sistemik konumlandırma kişisel, insan ilişkileri veya iş hayatınızda temel değişiklikler meydana getiren dönüşümsel bir yöntem olarak işlev görmektedir. Hayatınız daha heyecan verici ve görkemli olacaktır.